II RP. 2 złote 1925. kropka PCGS MS63

Cena wywoławcza:
800 PLN
1 550 PLN
+ 94 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 107b

Stan zachowania: PCGS MS63