II RP. 2 złote 1924 Paryż NGC AU53

300 PLN
Cena końcowa: 320 PLN
Przebicie: + 7 %

Ładny egzemplarz, delikatna kolorowa patyna wytarte najwyższe elementy monety. Rzadki rocznik.

Parchimowicz 109a
Stan zachowania: NGC AU53

Aukcja 14e
10, Marca 2018