II RP. 2 złote 1924 Paryż PCGS MS62

2 100 PLN
Cena końcowa: 2 700 PLN
Przebicie: + 29 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109a; Fischer OB 009 Stan zachowania: PCGS MS62

Aukcja 14e
10, Marca 2018