II RP. 2 złote 1924 Filadelfia ODWROTKA NGC MS62

1 500 PLN
Cena końcowa: 6 000 PLN
Przebicie: + 300 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 109c; Fischer OB 009
Stan zachowania: NGC MS62