II RP. PRÓBA brąz 1 grosz 1923 jednostronna odbitka PCGS SP63 RB

2 500 PLN
Cena końcowa: 5 500 PLN
Przebicie: + 120 %

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Delikatna patyna. Dobrze zachowane detale sprawiają, iż ta drobna próbna moneta stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Bardzo rzadka moneta w tak wysokim gradingu.

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz P101i

Stan zachowania: PCGS SP63 RB