II RP. 10 złotych 1933 Sobieski NGC AU55

360 PLN
Cena końcowa: 360 PLN

Bardzo ładny egzemplarz z zachowanym połyskiem menniczym i ładną prezencją detali. Kolorowa patyna.
Rzadszy w takim stanie zachowania.

Fischer OB 020

Stan zachowania: NGC AU55