Niemcy. Wirttembergia, 2 Marki 1906 F, NGC MS63

200 PLN
Cena końcowa: 280 PLN
Przebicie: + 40 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: NGC MS63