Francja. 20 franków 1808 A, Napoleon I, NGC AU55

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 200 PLN
Przebicie: + 20 %

Ładny egzemplarz z zachowanymi resztkami połysku, kolorowa patyna. Rzadszy rocznik.

Friedberg 499

Stan zachowania: NGC AU55