Chiny. Yuan (dolar) b.d. (1912) Sun Yat-sen

200 PLN
Cena końcowa: 380 PLN
Przebicie: + 90 %

Piękny, wspaniale zachowany egzemplarz. Kolorowa patyna.
Rzadka moneta.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 26,74 g Ag .900

Aukcja 14e
10, Marca 2018