Rosja. Mikołaj II. 25 kopiejek 1900 PCGS MS63

2 000 PLN
Cena końcowa: 3 000 PLN
Przebicie: + 50 %

Ekstremalnie rzadki rocznik w takim stanie zachowania. Druga najwyższa nota w PCGS.

Piękne lustro mennicze, urokliwa patyna.

Bitkin 98 (R); Petrov 15 rubli.

Stan zachowania: PCGS MS63