Polska XlX w. / Rosja. Połuszka 1855, Warszawa PCGS MS63 BN (2 MAX)

1 500 PLN
Cena końcowa: 3 800 PLN
Przebicie: + 153 %

Aw.: Pod koroną monogram A II
Rw.: Pod koroną nominał i data 1855, u dołu litery BM

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie.
Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Kopicki 9496; Bitkin 495

Stan zachowania: PCGS MS63 BN

Aukcja 14e
10, Marca 2018