Rosja. Mikołaj I. Rubel 1851 ПА, Petersburg NGC MS62

Cena wywoławcza:
1 500 PLN
2 200 PLN
+ 47 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. U dołu inicjały П-А
Rw.: W wieńcu laurowo-dębowym nominał i data 1851

Odmiana z mała koroną. Bardzo rzadkie. Bardzo wysoka nota gradingowa. Tylko trzy egzemplarze zostały ocenione wyżej przez firmę NGC.

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy, wspaniale zachowane detale, urokliwa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Bitkin 228

Stan zachowania: NGC MS62