Rosja. Mikołaj I. 1 Rubel 1849, Petersburg

Cena wywoławcza:
500 PLN
750 PLN
+ 50 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. U dołu inicjały П-А
Rw.: W wieńcu laurowo-dębowym nominał i data 1849

Kolorowa patyna, ładnie zachowana.

Bitkin 224

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 20.70 g Ag
Średnica: 35.5 mm