Rosja. Mikołaj I. 1 Rubel 1830 PCGS AU50

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 000 PLN

Bardzo rzadka moneta w gradingu PCGS. Piękny egzemplarz, połysk, delikatna patyna.

Bitkin 108

Stan zachowania: PCGS AU50