Rosja. Elżbieta. 1/4 Rubla 1754, Moskwa NGC AU50

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 000 PLN

Ładny egzemplarz, resztki połysku, patyna.

Bitkin 172

Stan zachowania: NGC AU50