Rosja. Anna. Rubel 1732, Moskwa

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
2 300 PLN
+ 130 %

Resztki połysku, patyna, ładny egzemplarz.

Bitkin 47

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 24.46 g Ag