Rosja. Piotr II. Rubel 1729, Moskwa PCGS VF35

Cena wywoławcza:
2 600 PLN
2 600 PLN

Patyna, ładny egzemplarz.

Bitkin 98; Davenport 1669.

Stan zachowania: PCGS VF35