Rosja Piotr I. Rubel 1723, Moskwa

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 450 PLN
+ 45 %

Bez inicjałów grawera.

Patyna, ładny egzemplarz.

Bitkin 896

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 21..76 g Ag