Powstanie Listopadowe. 5 złotych 1831 KG NGC MS63

4 000 PLN
Cena końcowa: 4 700 PLN
Przebicie: + 18 %

Piękna, kolorowa patyna.

Plage 272 ; Bitkin 2 (R) ; Berezewski 528 ; Kopicki 2749 (R2)

Stan zachowania: NGC MS63

Aukcja 14e
10, Marca 2018