August III Sas. Ort (18 groszy) 1755, Lipsk NGC XF45

400 PLN
Cena końcowa: 400 PLN

Orty Augusta III cieszą się ogromną popularnością ze względu na liczne odmiany popiersia.
Ładny egzemplarz z dużym popiersiem. Piękna kolorowa patyna.

Khant 688d; Merseburger 1782; Gumowski 2161

Stan zachowania: NGC XF45