Jan II Kazimierz. Ort (18 groszy) 1660, Gdańsk PCGS AU55

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Bardzo ładny egzemplarz jak na orta gdańskiego z 1660 roku. Defekt.
Połysk menniczy. Delikatna patyna.

Kopicki 7625 (R1); CNG 288 IIa

Stan zachowania: PCGS AU55

Aukcja 14e
10, Marca 2018