Władysław Łokietek 1305-1333, denar, Kraków RZADKOŚĆ

4 000 PLN
Cena końcowa: 12 000 PLN
Przebicie: + 200 %

Aw: Korona.
Rw: Półlew, półorzeł jak herb Kujaw, lecz bez korony; brak analogii w literaturze.

Bardzo rzadka moneta, określana jako R6. Lekko niedobity, ciemna patyna.

Kopicki 314 (R6)

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 0,457 g