Władysław III Laskonogi (1202-1229), denar, mennica Gniezno RZADKOŚĆ PCGS AU58

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Aw: Książę z mieczem i napis w otoku.
Rw: Głowa młodzieńca niską czapką nakryta

Bardzo rzadki denar, sporadycznie notowany na aukcjach.
Ładny egzemplarz z zachowanymi resztkami połysku, kolorowa patyna. Bardzo dobra prezencja, w pełni czytelny.

Str. 175, Kop. 145, 0.17 g

Stan zachowania: PCGS AU58