Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar 1157-1166 PCGS MS62

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 250 PLN
Przebicie: + 25 %

Aw: Popiersie księcia na wprost trzymającego miecz, po bokach krzyżyki i napis.
Rw: Trzej książęta za stołem na wprost

Piękny egzemplarz, kolorowa patyna, połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Frynas P.8.3 (R), Gum.H. 92, Kop. 57 (R4), Str. 58, Such. XXI

Stan zachowania: PCGS MS62