Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar 1146-1157 PCGS AU55

800 PLN
Cena końcowa: 850 PLN
Przebicie: + 6 %

Aw: Książę z mieczem trzymanym poziomo siedzący na tronie na wprost, wstecznie BOLEZLAV
Rw: Głowa w prostokątnej ramce, S ADALBERIVS

Ładny i czytelny egzemplarz, patyna.

Frynas P.8.1, Gum.H. 88, Str. 51, Such. XIX/1, Kop. 55 (R2)

Stan zachowania: PCGS AU55