Władysław I Herman 1081-1102 denar, Kraków PCGS AU58

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Aw: Głowa w prawo, legenda otokowa
Rw: Budowla z trzema wieżami Ładny egzemplarz.

Resztki połysku menniczego. Patyna.

Kopicki: 32

Stan zachowania: PCGS AU58