Królestwo Polskie / Rosja. Aleksander I. 2 złote 1816 IB, Warszawa

300 PLN
Cena końcowa: 420 PLN
Przebicie: + 40 %

Aw.: Głowa cara w prawo. W otoku: ALEXANDER I CESARZ SA W ROS KRÓL POLSKI
Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną. Na piersi, na tle gronostajowego płaszcza, tarcza z orłem polskim, u dołu inicjały I-B, poniżej data. W otoku: 2 ZŁOTE POLSKIE 43 43/125 Z GRZ CZ KOL

Patyna.

Kopicki 2688; Plage 45; Bitkin 830; Parchimowicz 1034 a

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 9,10 g Ag
Średnica: 26 mm