Rosja. Aleksander I. Rubel 1804 ФГ, Petersburg

Cena wywoławcza:
700 PLN
1 750 PLN
+ 150 %

Aw.: Dwugłowy orzeł carski, nominał i data 1804
Rw.:
W wieńcu z liści laurowych i dębowych napis w czterech wierszach.

Ładny egzemplarz, resztki połysku,  delikatna patyna.

Bitkin 172

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 20,78 g
Średnica: 37 mm