Rosja. Mikołaj I. Rubel 1848

Cena wywoławcza:
500 PLN
550 PLN
+ 10 %

Ładny egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Bitkin: 218

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 20,68 g Ag 868
Średnica: 36 mm