Rosja. Elżbieta. Rubel 1747, Petersburg

Cena wywoławcza:
800 PLN
1 450 PLN
+ 81 %

Rzadka moneta. Ciemna patyna.

Bitkin 262

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 25,84 g
Średnica: 41 mm