Polska XlX w. 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835 НГ, Petersburg

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną z małą tarczą z orłem polskim na skrzydle. U dołu litery Н-Г
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych nominał i data 1835

Ryski w tle, dużo połysku. Ładnie zachowane detale.

Kopicki 944; Plage 323; Bitkin 1088; Parchimowicz 1043 c

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 30,93 g
Średnica: 40 mm