Rosja. Katarzyna II. Rubel 1772 Я-Ч, Petersburg

Cena wywoławcza:
1 000 PLN
1 100 PLN
+ 10 %

Na rękawie inicjały TI.

Delikatna patyna.

Bitkin 212

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 23,91 g Ag
Średnica: 37 mm