Generalna Gubernia. 10 groszy 1923 cynk NGC MS64

Świąteczna Aukcja 13e ( 16 Grudzień 2017 )

100 PLN
Cena końcowa: 360 PLN
Przebicie: + 260 %

Menniczy egzemplarz. Wspaniałe detale. Patyna.

Fischer GG 003

Stan zachowania: NGC MS64

Świąteczna Aukcja 13e
16, Grudzień 2017
Internet