II RP. OST 1 kopiejka 1916 A

Świąteczna Aukcja 13e ( 16 Grudzień 2017 )

20 PLN
Cena końcowa: 40 PLN
Przebicie: + 100 %

Patyna. Delikatne defekty powierzchni.

Fischer: ON 001

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,85 g Fe
Średnica: 21 mm

Świąteczna Aukcja 13e
16, Grudzień 2017
Internet