II RP. OST 3 kopiejki 1916 A

Świąteczna Aukcja 13e ( 16 Grudzień 2017 )

50 PLN
Cena końcowa: 50 PLN

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Połysk menniczy. Delikatna patyna.

Fischer: ON 003

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 9,70 g Fe
Średnica: 28 mm

Świąteczna Aukcja 13e
16, Grudzień 2017
Internet