Zygmunt III Waza. Zestaw 2 x Ort (18 groszy) 1623 Bydgoszcz

200 PLN
Cena końcowa: 200 PLN

Patyna, reszki połysku menniczego.

Shatalin/Grendel BD23-120 i BD23-91

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 6,93 i 6,29 g Ag
Średnica: 29 mm