Zygmunt III Waza. Zestaw 2 x Ort (18 groszy) 1622 + 1621 Bydgoszcz

200 PLN
Cena końcowa: 240 PLN
Przebicie: + 20 %

Patyna, reszki połysku menniczego.

Shatalin/Grendel  BD21-14 R2 i BD22-139 R1

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 6,68 i 7,24 g Ag
Średnica: 30 mm