Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar 1157-1166

500 PLN
Cena końcowa: 1 125 PLN
Przebicie: + 125 %

Aw: Cesarz siedzący na tronie na wprost z lilią.
Rw: Napis w 3 wierszach BOL/EZL/AVS

Patyna i połysk. Ładny egzemplarz.

Kopicki 58

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 0,40 g Ag
Średnica: 15 mm