Jan II Kazimierz. Zestaw 3x Dwugrosz koronny 1651 Bydgoszcz

400 PLN
Cena końcowa: 400 PLN

Patyna, resztki połysku menniczego.

W skład zestawu wchodzą trzy monety.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: Srebro
Średnica: 19 mm