Niemieckie Władze Okupacyjne. 5 fenigów 1918 NGC MS63

Świąteczna Aukcja 13e ( 16 Grudzień 2017 )

350 PLN
Cena końcowa: 350 PLN

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko jeden egzemplarz został oceniony wyżej. Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy.Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 5b; Fischer ON 005

Stan zachowania: NGC MS63

Świąteczna Aukcja 13e
16, Grudzień 2017
Internet