Bolesław lll Krzywousty. Denar, Wrocław, przed 1107 r.

3 000 PLN
( Sobota, 21 Październik, 09:00:00 )

Aw.: Głowa na wprost w obwódce. W otoku: BOLEZXLVS
Rw.: Głowa w czapce na wprost w obwódce. W otoku: X IOANNES

Bardzo rzadki denar śląski. Wyjątkowo ładny egzemplarz, delikatna patyna. Połysk.

Kopicki 45; Gum. Handbuch 8 (RR)

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 0,67 g Ag
Średnica: 18 mm

Aukcja 12
21, Październik 2017
Hotel WESTIN
Start: 09:00

Status: Aukcja jeszcze się nie rozpoczęła