Królestwo Macedonii. AR-tetradrachma (158-150 pne) Amfiopolis

Aukcja 12 ( 21 Październik 2017 )

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 450 PLN
Przebicie: + 45 %

Aw.: Popiersie Artemis w prawo na tle macedońskiej tarczy.
Rw.: Poziomo maczuga, nad i pod nią napis, wieniec w koło.

Duża srebrna moneta. Ładny egzemplarz. Delikatna patyna. Rzadka.

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 16,79 g Ag
Średnica: 32 mm

Aukcja 12
21, Październik 2017
Hotel WESTIN