II RP. 1 grosz 1923 NGC MS66 BN (MAX)

Aukcja 11e Grading ( 07 Maja 2017 )

500 PLN
Cena końcowa: 1 200 PLN
Przebicie: + 140 %
Najwyższa nota gradingowa na świecie w NGC i PCGS. Piękny, menniczy egzemplarz. Brązowo-niebieska patyna. Intensywny połysk i wspaniale zachowane detale. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 101 Stan zachowania: NGC MS66 BN (MAX)
Waga: slab
Średnica: slab

Aukcja 11e Grading
07, Maja 2017
Aukcja Internetowa