II RP. 1 grosz 1923 NGC MS66 BN (MAX)

Aukcja 11e Grading ( 07 Maj 2017 )

500 PLN
Cena końcowa: 1 200 PLN
Przebicie: + 140 %
Najwyższa nota gradingowa na świecie w NGC i PCGS. Piękny, menniczy egzemplarz. Brązowo-niebieska patyna. Intensywny połysk i wspaniale zachowane detale. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 101

Stan zachowania: NGC MS66 BN (MAX)
Waga: slab
Średnica: slab

Aukcja 11e Grading
07, Maj 2017
Aukcja Internetowa

1 **** 6 650 PLN 2017-04-19 20:02:32 5 **** 6 600 PLN 2017-04-20 19:56:48 1 **** 0 500 PLN 2017-04-19 13:37:01