6116

Chiny, Hupeh. 1 Mace and 4.4 candareens (20 centów) (1895-1907) NGC AU53

Cena wywoławcza::
200 pln
420 pln
110 %

Delikatna patyna.

KM Y 125.1; L&M 184

Stan zachowania: NGC AU53
Średnica: 23,5 mm

Austria. Józef II (1780-1790). Talar 1788 A, Wiedeń NGC AU55 (MAX) - RZADKI
Rzadki talar z mennicy wiedeńskiej, doceniony najwyższą na ten czas notą w rankingu NGC.KM# 1167; Herinek 138
Cena wywoławcza:
1 500 pln