Austria. Maria Teresa. Talar 1780 SF, Günzburg NGC XF45

Cena wywoławcza::
180 pln
380 pln
111 %

Ciemna patyna. Stare bicie.

Davenport 1151; Herinek 514

Stan zachowania: NGC XF45

Austria. Józef II (1780-1790). Talar 1788 A, Wiedeń NGC AU55 (MAX) - RZADKI
Rzadki talar z mennicy wiedeńskiej, doceniony najwyższą na ten czas notą w rankingu NGC.KM# 1167; Herinek 138
Cena wywoławcza:
1 500 pln