6097

Austria, Józef II (1765–1780). 20 krajcarów 1769 C, Praga

Cena wywoławcza::
40 pln
140 pln
250 %

Kolorowa patyna.

Herinek 165

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 5,85 g Ag

Austria. Józef II (1780-1790). Talar 1788 A, Wiedeń NGC AU55 (MAX) - RZADKI
Rzadki talar z mennicy wiedeńskiej, doceniony najwyższą na ten czas notą w rankingu NGC.KM# 1167; Herinek 138
Cena wywoławcza:
1 500 pln