5292

Judea, Porcjusz Festus 60 – 62 n. e., Jerozolima

Cena wywoławcza::
50 pln
160 pln
220 %

Aw: W wieńcu laurowym inskrypcja w trzech rzędach NEP/WNO/C.
Rw: Gałązka palmowa, wokół inskrypcja KAICAPOC oraz data LE (5 rok panowania Nerona = 58/59 n.e.).

Patyna.

Hendin 1351

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 1,21 g