5291

Judaea, Prutah, Herod Agryppa I 37 – 44 n.e., Jerozolima

Cena wywoławcza::
40 pln
120 pln
200 %

Aw: Parasol. BACIΛEΩC AΓPIΠA
Rw: Trzy kłosy przenicy, po bokach data  L-ς (6 rok panowania = 41/42 n.e.)

Patyna.

Hendin 1244

Stan zachowania: 3/4 (VF/F)
Waga: 2,73 g