5289

Judaea, Prutah, Alexander Jannaeus 104 – 76 r. p.n.e., Jerozolima

Cena wywoławcza::
50 pln
130 pln
160 %

Aw: Kwiat lilii, wokół hebrajska inskrypcja Yehonatan Król.
Rw: W okręgu kotwica, wokół grecka inskrypcja BAΣIΛEΩΣ AΛEΞANΔΡOΥ (króla Aleksandra).

Patyna.

Hendin 1148

Stan zachowania: 3/3- (VF/VF-)
Waga: 2,14 g