5247
RZADKI

Sycylia, AE 23,5 mm, Agathokles 317 – 289 r. p.n.e., Syrakuzy - RZADKI

Cena wywoławcza::
2 000 pln
2 300 pln
15 %

Brązowa patyna dodająca monecie uroku.

SNG ANS 708.

Stan zachowania: 2-/3+ (EF-/VF+)
Waga: 10,46 g AE